کتاب همه ی نام ها

اثر ژوزه ساراماگو از انتشارات مجید (به سخن) - مترجم: رضا فاطمی-ادبیات پرتغال

تم های تشدید هویت و خودمختاری با دقت بسیار و طنز غنی در تازه ترین داستان (1997) برنده جایزه نوبل پرنس (رمانتیک 1997)، یک رمان است که بسیار جالب با تاریخچه محاصره ساراماگو در «محاصره لیسبون» (1997) است. Senhor José یک کارمند درجه پایین در رجیستری مرکزی شهر است، جایی که زندگی و مرده سهیم هستند. لیسانس متوسطه، هیچ علاقه ای به هیچ چیز فراتر از گواهینامه های تولد، ازدواج، طلاق و مرگ نداشته است. اما یک روز، زمانی که او در سوابق یک زن جوان ناشناس قرار می گیرد، چیزی به او می رسد. سنتور خوزه می کوشد موضوع را دنبال کند که ممکن است او را به زن تحمیل کند، اما همانطور که نزدیک می شود، او بیشتر درباره او و در مورد خودش بیشتر از آنچه که هرگز آرزویش را نمی داند، پیدا می کند. تنهایی مردم زندگی می کند، اثرات شانس، کشف عشق - همه در این رمان فوق العاده است که قدرت و هنر خوزه ساراماگو را به شکل درخشان نشان می دهد.


خرید کتاب همه ی نام ها
جستجوی کتاب همه ی نام ها در گودریدز

معرفی کتاب همه ی نام ها از نگاه کاربران
به سادگی زرق و برق دار یک داستان ترسو و اینکه چگونه یک بذر کوچک از تخیل و کنجکاوی می تواند یک فرد و زندگی او را تغییر دهد. این به خاطر این است که شما هیچlove interest @ را دوست ندارید و به علت ساراماگوس توانایی باور نکردنی به زحمت اظهارات نفس گیر در مورد بشریت در انتهای طولانی پاراگراف ها به نظر می رسد پس از ذهنیت، به خاطر شیوه ای که آنها قرار داده و بیان می کنند، اما اگر هرکدام در طول زندگی خود تنها یک ذهنیت شبیه به این داشته باشند، جهان فقط خوب خواهد بود.

مشاهده لینک اصلی
Redemption ثبت شده بسیاری از تم های ساراماگوس در اینجا یافت می شود: مرگ، جامعه زنده و مرده، عدم اطمینان و سیالیت زبان زیبا، پیچیدگی در نهایت غیر قابل تشخیص از ارتباطات انسان، هویت، جستجو برای معنی. احتمالا او به شدت به این پیشنهاد که او ایجاد کرده است واکنش نشان داده است، شاید مشخص شود که یک فعل بهتر است، اما پس از آن شاید شاید هیچ کلمه کافی وجود نداشته باشد، یک نوع مذهبی بدون یک خدا، هسته ای که یک افسانه فروتن است با عقل و فیض. پس شاید شاید او نیز مجبور به اعمال زور نباشد. بعد از همه او، از طریق نوعی یادآوری جمعی، ثبت نام هر یک از گونه های منحصر به فرد انسانی که به نام خاص خود شناخته شده است، استفاده می شود.

مشاهده لینک اصلی
@ شما می دانید نام شما داده شده است، شما نام نامی که شما دارید را نمی دانید، @ epigraph از همه نام ها، یک داستان عجیب و غریب نوشته شده و فریبنده تلقی از هویت نوشته Josà © Saramago مشهور، که مربوط به ظاهرا عرفانی زندگی Senhor Josà ©، یک کارمند رجیستری کم در یک کلانشهر ناشناس، که خسته و غیر شخصی خود را به طور ناگهانی پر از جنجالی و مشتاق زمانی که او خود را مجبور می شود، بر خلاف هر دو مقررات اداری و قانون تاسیس، به طور پیوسته هویت یک زن آنها تنها با نام، به امید، شاید بتوانند به راحتی ارتباطی را در یک جهان ناآشنا به هم پیوسته که اغلب ناشناخته به نظر می رسد، ناامید می شود، از آن جا که اتفاقات و اتفاقات می توانند به طور غیرمنتظره بی نظیر بیرون بروند.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب همه ی نام ها


 کتاب کتاب دلواپسی
 کتاب کوری
 کتاب همه ی نام ها
 کتاب بانکدار آنارشیست و دریانورد
 کتاب توقف در مرگ
 کتاب سال مرگ ریکاردو ریش