کتاب همزاد

اثر ژوزه ساراماگو از انتشارات مروارید - مترجم: مهرداد وثوقی-ادبیات پرتغال

تترولیانو ماکسیمو آفونسو یک معلم تاریخی در یک مدرسه متوسطه است. او طلاق گرفته است، در یک رابطه نسبتا یکسانی با کارمند بانک دخیل است و او افسرده است. یک همکارش برای بالا بردن افسردگی وی پیشنهاد می کند فیلم خاصی را اجاره کند. تارتولیانو فیلم را تماشا می کند و بی نظیر است. در طول شب، صدایی در آپارتمانش او را بیدار می کند. او به اتاق نشیمن می رود تا متوجه شود که VCR این ویدئو را پخش می کند و به نظرم در حال تماشای یک مرد است که کاملا شبیه به او است - یا دقیقا دقیقا مثل مردی که پنج سال پیش بود موستائو و کامل در صورت. او خوابیده است. Tertuliano بر خلاف قضاوت بهتر خود تصمیم می گیرد دوبار خود را دنبال کند. همانطور که هویت انسانها را ایجاد می کند، آنچه که به عنوان یک داستان غریبه آغاز می شود، مراقبه تیره ای بر هویت و شاید بر مبنای فرضیه های کلفتی در کنار کلونینگ است.


خرید کتاب همزاد
جستجوی کتاب همزاد در گودریدز

معرفی کتاب همزاد از نگاه کاربران
@ Double @ (Ð \"войник). این یک کار اولیه Dostoyevsky، نوشته شده است زمانی که او 25 ساله بود. یک کار که با شکست مواجه شد. پروژه بسیار بلند پروازانه برای زمان؟ این رمان ما را به پیچیدگیهای روان درمانی گولادکین، یک مقام وزارتخانه در سنت پترزبورگ تبدیل کرد. او روزانه که در میان آپارتمان سن پترزبورگ در خیابان شش بوتیک و بخش که در آن کار می کند تقسیم می شود، هنگامی که یک @ double @ ظاهر می شود در زندگی خود یک رویداد است که به تدریج به جنون منتهی می شود. گولدکین، نامی که از ریشه روسیه @ Gol @ به دست می آید، به معنی @ @ bare @، @ naked @ و @ poor @ احساس است که توسط یک کاراکتر یکسان از فردی که همان نام او، که در همان محل او متولد شده است و او را به خانه خود در محل کار خود می برد، باعث سوء تفاهم و موقعیت های ناخوشایند می شود. داستان عجیب و غریب که در آن از خواسته های دواستیفسکی خواند؛ این یک داستان داستان فوق العاده است. اما خواندن دشوار است، زیرا ما باید به مغز قهرمان نفوذ کنیم؛ همانطور که جملات اغلب رونوشت افکار صمیمی قهرمانانه است، پیش بینی برخی از روش های @ جریان از آگاهی @ عزیز به برخی از نویسندگان آمریکایی. دشوار برای به اشتراک گذاشتن جنون هرو یا غریبه واقعیت. رمان جالب، در لبه اجتماعی و رمان فانتزی

مشاهده لینک اصلی
چیزهایی که به یاد داشته باشید هنگام خواندن Dostoyevskys دو! (الف) پیدا کردن ترجمه مناسب (در صورت امکان، عالی). (ب) به یاد داشته باشید D همیشه زمین های جدیدی از ذهن انسان را بررسی می کند، بنابراین این یک کتاب دیگر مانند (نه خیلی تحسین کننده) است @ Crim and Punishment @ یا @ Brothers Karamazov @. (c) این تا به حال نفوذ زیادی از گوگول در زبان و سبک، بنابراین احساس می کند کمی شبیه کابوس معاصر معاصر است. سنت doppelganger در اینجا شروع شده است. (e) به یاد داشته باشید، گلدکین یک راوی بسیار غیرقابل اعتماد است، بدتر از Humbert Humbert. (f) این یک شکست نیست و یا عجیب و غریب و دیوانه به عنوان منتقدان ادبی اولیه در نظر گرفته، من حدس می زنم آنها به اندازه کافی هوشمند برای درک نیست.

مشاهده لینک اصلی
من یک طرفدار فدور داستایوفسکی هستم، اما این یکی از بهترین کتابهای او نیست. برای من بهترین های او جرم و مجازات و عجیب و غریب است. خطوط او را دوست دارم لطفا برخی از نقل قول های Dostoyevsky را در اینجا در GR بخوانید: https: //www.goodreads.com/author/quot .... این کتاب درباره مردی است که دیوانه است. امروز ما احتمالا او را اسکیزوفرنی نامیدیم. Dostoyevsky، آنچه که او با این کار با شکوه انجام می دهد، شما را به سر دیگر افراد می برد. او این کار را میکند. به همین دلیل است که من فکر می کنم کتاب ارزش خواندن دارد. شخصیت مرکزی، یعقوب پتروویچ گلدکین، معتقد است شخص دیگری است که درست مانند او ظاهر می شود. او دارای یک doppelgänger است! Doppelgänger Golyadkin Jr. فقط این مرد، Golyadkin جونیور، از نظر اجتماعی شناخته شده است، فردی که دارای ویژگی های او، Goyadkin ارشد، می داند که او فاقد است. بنابراین حسادت وجود دارد و این منجر به نفرت است. ارشد احساس می کند که جوانان شرور و تند و زننده است؛ لعنت، او می تواند با هر چیزی از دست رفته! اما ...... گاهی اوقات مطمئن نیستید. آیا پسر دیگر وجود دارد؟ آیا او مهربان است؟ آیا او ستمکار است؟ اوه زندگی خیلی ضعیف برای یاسا فقیر است! در ابتدا شما نمی فهمید که چه اتفاقی می افتد، اما گلدکین هم نیست! او در سن پترزبورگ زندگی می کند. این اواسط دهه 1800 است. او \"شورای اسلامی\" است. این چیست؟ یک کارمند درجه متوسط ​​در خدمات مدنی است. بوروکراسی طبقه متوسط. او مجرد است. او توصیه می شود برای دیدن دکتر، دکتر مسیحی ایوانویچ روانسپیتز، که شرکتcheerful @ .... را تجویز می کند ... فقط دقیقا همان چیزی است که گلدکین می تواند آن را انجام دهد! او شوخ طبع نیست او پشت درهای بسته است وقتی او صحبت می کند، همه چیز بیرون می آید. داستان درباره چیست؟ گرفتن کفش های دیگران. یا شاید در مورد جستجو افراد برای هویت باشد. شاید حتی در مورد چگونگی انطباق و استانداردهای اجتماعی خفه شو. شما انتخاب کنید! روایت صوتی کتاب توسط نیک سولیوان چندین بار به من خدمت کرد اما تا پایان من کاملا راضی بودم. سخت نیست به دنبال.

مشاهده لینک اصلی
نمایشی گرافیکی برخی از شخصیتهای داستایوفسکی و یا چرا من دوست ندارم که دو برابر رمانهای دوستایوفسکی دو برابر باشد، چیزی که من به نظر میرسد ارزش بیشتری نسبت به رمانهای دیگر نویسندگان دارد، شخصیت اصلی است - چیزهایی که آنها میگویند، چیزهایی که آنها انجام میدهند، دوستشان دارند و ناسازگاری، فلسفه و ویژگی های آنها، افکار و احساسات آنها، به عمیق ترین عمق ها پی می برد و بر روی صفحات قرار می گیرد. بنابراین زمانی که شخصیت اصلی کسی است که می توانم به آن علاقه داشته باشم یا علاقه ای به آن داشته باشم، مانند جرم و مجازات و یا شب های سفید، رونق، من گرفته ام. از سوی دیگر، من تلاش کردم از دوقلو لذت ببرم و نمی توانم بگویم که من آن را خیلی دوست داشتم - احساس می کنم خواندن من از یک رمان داستایوفسکی عمدتا ذهنی است، بنابراین من نمی توانم رمان را به طور کلی درک کنم، اگر آن را در اطراف یک مرد بدبخت من فقط با کلمات، افکار و اعمالم مخالفم. 25 ژانویه 2015، ژانویه 2016 ویرایش: هوم، به نظر من دوباره این کار رو انجام دادم. فکر میکنم ممکنه خیلی باهاش ​​حال نداشته باشه، اما حالا اون تغییری نکرد - یادآوری خوب قبلی من اندیشه ها.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب همزاد


 کتاب بانکدار آنارشیست و دریانورد
 کتاب نوت بوک
 کتاب دفتر یادداشت
 کتاب کوری
 کتاب مرد-اسب
 کتاب بالتازار و بلموندا