کتاب نقاشی

اثر ژوزه ساراماگو از انتشارات هنرکده - مترجم: کیومرث پارسای-ادبیات پرتغال

راوی اول شخص، فقط به عنوان H شناخته می شود، یک نقاش پرتره و یک کار بسیار موفق است. او از ثروت ها به کمیسیون می رسد و خود را به خوبی می گیرد. محصول کار خود را پذیرفته است و توسط افرادی که کاملا چیزی در مورد هنر نمی دانند، مورد توجه نیست و در مورد آنها که هنرمند حتی کمتر مراقبت. او خود را یک پرتره، نه یک نقاش جدی می داند، و در عین حال آزار و اذیت او این است که او خود را قادر به خیلی بیشتر می کند. او چیزی بیشتر از این نیست، یا اینکه او باید چه هدفی را برای او به ارمغان بیاورد، او یک سرنخ ندارد. به طرق مختلف، زندگی هام به همان اندازه بی رحم و بی رحم است که کار او است. او عاشق او را بی تفاوت و او را بی تفاوت است. دایره کوچکی از دوستان آشنا اما صمیمی او صرفا بخشی از روال او است. احساس خود را در نقطه عطفی که در آن احساس تمایل به نابود کردن همه چیز را می کند و شروع به کار می کند، به نوشتن یک رمان امیدوار است که چیزی را در او بشکند، تا بتواند از محیط نا آشنا برای ارتباط مجدد با روح هنرمندش استفاده کند.


خرید کتاب نقاشی
جستجوی کتاب نقاشی در گودریدز

معرفی کتاب نقاشی از نگاه کاربران
That love @ paraphrasing دین مارتین چیزی است که هر بار که ساراماگو میخوانم رمان را بخوانم. در این رمان پیدا کنیم و ساراماگو واقعی صمیمی تر از در پارچه نقاش H. embarks در یک سفر در جستجوی خود ©، بیشتر احساسات شخصی و خصوصی خود را، دوستی خود را، ایده های سیاسی خود، به سفر های هنری و ادبی، از رم به Arezzo، بولونیا به سینا. رمان ساراماگو گفت همان است که در نظر گرفته رمان اتوبیوگرافیک ترین را که در آن H.، نام مستعار ساراماگو، طول می کشد در نقش هنرمند به پوشیدن کسانی که از نویسنده، dellamante خوشنویسی و نوشتن، که بی وقفه بیشتر تمایل دارد که تغییر دوره زندگی او و کسانی که، مثل من، بیشتر و بیشتر از آن قدردانی می کنند.

مشاهده لینک اصلی
این یک کتاب فوق العاده عالی است. ساراماگو دارای یک سبک نوشتار فوق العاده منحصر به فرد است و می تواند به طور موثری بین تکه های بیشتر و روایت های رانده شده و بیشتر آثار فلسفی قرار گیرد. اغلب کتابها در این زمینه (روایت و فلسفی هدایت شده) تمایل دارند که قسمتهای مغزی بیشتری خارج از روایت باشند، اما این مورد در اینجا نیست. ایده اصلی تحقیق، رابطه و شباهت های بین هنر و نوشتن - که در هر دو طرح و فلسفه بررسی می شود - بسیار متمایز است و به طور کامل مورد بررسی قرار گرفته است. در حال حاضر آهسته در حال حرکت است، اما همچنان شما را مجذوب خود می کند.

مشاهده لینک اصلی
به نظر من یک کار خوب درونی برای کسانی که خود را اختصاص می دهند، یا ما (زمان گذشته) را به نقاشی یا هنر پلاستیک به طور کلی اختصاص می دهیم. من این جنبش را دوست دارم که نوشتن را به عنوان یک پسوند رسانه ای بیان می کند. شاید آن موضوعی بود که امیدوار بودم به داستان، نوعی عجیب و غریب بود که احساس می کردم در وسط از بین رفته و داستان عاشقانه ای پیدا کرده ام که در آن حداقل تصور می کردم. در چندین مورد من خیلی از این موضوع را منحرف کردم ، بیش از حد دلتنگ

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب نقاشی


 کتاب دخمه
 کتاب توقف در مرگ
 کتاب در ستایش مرگ
 کتاب کوری
 کتاب همه ی نام ها
 کتاب تاریخ محاصره لیسبون