کتاب سفر فیل

اثر ژوزه ساراماگو از انتشارات گل آذین - مترجم: زهرا رهبانی-ادبیات پرتغال

در اواسط قرن شانزدهم، پادشاه پرتغال، خوان سوم، به پسر عموی خود، ماکسیمیلیانوی اتریشی یک فیل آسیایی به نام سالومون هدیه داد. این رمان سفر حماسی این فیل است که به خاطر تمایلات خاندان سلطنتی و استراتژی‌های نامعقول آن ناگزیر اروپا را زیر پا می‌گذارد. سفر فیل کتابی تاریخی نیست، تلفیقی است از واقعیت و خیال که به عنوان مجموعه‌ای واحد ارائه می‌شود تا دیدگاهی مبتنی بر افسانه و واقعیت را به عنوان نوعی از آفرینش ادبی به خواننده معرفی نماید، پژواکی رسا مبتنی بر اثبات استهزاآمیز بودن رفتار انسان، که بی‌تردید نشان‌گر ابعاد شگفت‌انگیز تخیل نویسنده‌ای است توانا. ده سال پس از دریافت جایزه‌‌ای نوبل ادبی، خوزه ساراماگو هم‌چنان در ادبیات روایتی می‌درخشد؛


خرید کتاب سفر فیل
جستجوی کتاب سفر فیل در گودریدز

معرفی کتاب سفر فیل از نگاه کاربران
http://www.espalhafactos.com/2014/07/...@A فیل سفر @ مبتنی بر حقایق تاریخی، معلوم می شود یک رمان داستان تخیلی، یا یک داستان با توجه به نویسنده، در سفر à © پیکا فیل سولومون و Cornucopia Subhro (یا Solimà £ o و Fritz برای اتریشان). طولانی و extraordinária سفر لیسبون ATA © وین، بی ارزشی به پادشاه پرتغال، D. ژوئن £ III، هدیه ای فراموش نشدنی برای آرشیدوک اتریش Ã، ماکسیمیلیانو II.Entendida به عنوان یک metáfora زندگی انسان این داستان، پایان نهایی همه چیز را نشان می دهد تا به جایی منتهی شود که ما منتظر مرگ هستیم، اما به ما می آموزد که از طریق رسانه ها تجربیات فوق العاده ای وجود دارد که می خواهند زندگی کنند. فراتر از © متر علاوه بر این، ساراماگو، استفاده از طنز و کنایه خوب خود، مورد انتقاد قرار TAMBA © کارشناسی ارشد بوروکراسی دولت، به نمایندگی از £ سالومه، و ذاتی corrupçà £ indivÃduo در Subhro یافت، که، دانستن نیرنگ و کلاهبرداری از £ سالومه، à © استخدام به نمایندگی از رفاه فیل (و متوالی دولت)، اما به پایان می رسد TAMBA © متر با استفاده از آن زمانی که آن به فروش می رساند pêlos آن را به سود در benefÃcio próprio. Subhro، شخصیت پیچیده، مخفف برای نشان دادن ذات مردم، اما در همان زمان به اثبات می شود کشت و هوشمند، از ارسال به اراده مستقل خود، را متوقف هرگز به ارائه ایده های خود، نشان دادن توانایی فوق العاده برای بازی با کلمات، و یا اجازه دهید آنها را با آن بازی، اجتناب از آسیب رساندن به حساسیت. داستان فیل خدا، Ganeisha بدون شک از مورد علاقه های من بود آن را به عنوان نزدیک به یک موضوع teológico و به من اجازه می دانم که کمی در مورد فرهنگ هندو، بال © متر منشأ یکی از مهمترین لحظات cómicos obra.A سادگی، خطی بودن و عبارات محبوب غنی سازی روایت، به آن را یک مهر و موم خاص تر است. قبلا صدای آشنا و گرم را نگفتم، مثل اینکه یک داستان واقعا به ما گفته شده است. این اولین بار بود که من چیزی را از جایزه نوبل ادبیات (1998) خواندم و آن را توصیه می کنم، زیرا خواندن آن بسیار پرکار بود.

مشاهده لینک اصلی
من ساراماگو را چند سال پیش کشف کردم زمانی که یک دوست به من قرض داد انجیل بر اساس عیسی مسیح. من خودم را به سبک و خود صدای این نویسنده نوشتم که در هر یک از آثار او، منتقد پیشین و بدون تابوهای جامعه، حکومت یا ضعف های ما به عنوان انسان را به ما ارائه می دهد. یک عنصر که در هنگام خواندن آن باید مورد توجه قرار گیرد این است که روایت آن ساده نیست، نشانه گذاری، استفاده (یا عدم) پایتخت، عدم وجود علامت سوال یا علامت تعجب اولین مانعی برای رسیدن به هدف است. داستان های او از داستان های او؛ دوم، ثابت برای سنتز © است که نویسنده می سازد به صحبت می کنند و ارائه نظرات، توضیحات، پیش بینی ها و نظریات خود را به همان روشی که ما در زندگی روزمره انجام دهید، در مکالمات و افکار ما و ما همیشه منحرف موضوع اصلی . با این حال، کتاب های او از لذت بردن و ترک یک آموزش متوقف نمی شود. پس از خواندن آن، به نظر می رسید که شاید مرکز رمان سفر سلیمان نیست، بلکه زندگی انسانی و تناقضات و انحرافات زیادی است. © N همچنین یک انتقادی به نظم که در آن ما را در رحمت گاهی اوقات رهبران estúpidos و بی کفایت (¿les صدای آشنا؟) که از کاملا مضحک به دلیل افسر algún وجود دارد و یا فرودست پوشش ظاهر؛ و همچنین دستکاری برخی از @ @ هوشمند @ که بسیج توده ها برای رسیدن به اهداف خود است. اما همچنین در مورد توانایی ما برای همدردی و شکل دادن روابط جامع به ما می گوید. این رمان به ما طول می کشد در سه مرحله که در آن Subhro و سلیمان زنده ماندن با تجارت نقش آنها در هر گروه که به آن متصل است، آنها را از تاریکی به فراموشی و به همان چیزی که برود، اما به دنبال بهترین شرایط برای هر دو. آیا در نهایت آنچه ما همه در زندگی انجام می دهیم نیست؟

مشاهده لینک اصلی
یک هندی در دربار هابسبورگ با این رمان یکی مانده به آخر خود، ساراماگو به نظر می رسد می خواستم به یک سرگرم کننده استراحت از مسائل فلسفی و اخلاقی معمول، استفاده از نوشتن معروف خود، غنی، براق و پر از انحرافاتی، تأکید، میتوان به یک نوع از افسانه یک داستان تاریخی در حدود 500 نفر بین دادگاههای پرتغال و اتریش با شخصیت منتشر نشده یا نه دو نفر است. لا € ™ فیل سلیمان، بعد سلیمان از € ™ آرشیدوک دا € ™ اتریش تغییر نام داد، و فیلبان خود Subhro، بعد فریتز به مناسبت همان تغییر نام، شخصیت های اصلی در این داستان، داستان یک هدیه ingrombrante از مستقل آلا € هستند یکی دیگر از سفرهای خطرناکی است که این هدیه با اسکورت برجسته آن باید از طریق اسپانیا، فرانسه و ایتالیا از لیسبون به وین انجام شود. این در پس زمینه از رمان پرسش از لوتری اصلاحات در آن سال ها است که کاشت تنش های سیاسی و اجتماعی است که به جنگ ویرانگر سی سال € ™ منجر بسیار تنگ است. به ساراماگو به نظر می رسد تحت تاثیر قرار بیشتر میکرو که € ™ ثانیه به هدفتان شخصیت های ثانویه، به اضافی صرف در صحنه تاریخ با S سرمایه، که از آن € ™ ثانیه نویسنده تقطیر احساسات، ترس ها، جاه طلبی های کوچک، € ™ ثانیه احترام به خود و عزت که دارنده این کار بعید ترین در جهان (حداقل از € worldâ در |) ادعا می کند پیش UNA € ™ آرشیدوک.

مشاهده لینک اصلی
چه خبره این کتاب 205 صفحه از داستان بی علاقه است. اگر من مجبور نبودم آن را برای یک گروه بحثی کتاب بخوانم، بعد از چند صفحه، من را ترک کردم. در حقیقت، از زمان شروع به خواندن آن، چندین بار آن را برای خواندن کتابهای دیگر گذاشتم. بحث کتاب در چند روز آینده اتفاق می افتد، بنابراین من مجبور شدم کتاب را به پایان برسانم. این کتاب مانند یک Aesops Fable به عنوان یک خواننده مجازی می نویسد. این طرح بر اساس واقعیت واقعی است که در سال 1551 اتفاق افتاد. شاه جوائو III پرتغال دارای یک فیل است که از هند گرفته شده است. خسته از تغذیه فیل و پرداخت هزینه نگهداری او پس از دو سال، تصمیم می گیرد که فیل و نگهبان او را به ارگکردن ماکسیملیان وین به عنوان یک هدیه عروسی بدهد. این کتاب داستان سفر فیل و نگهبان او از پرتغال به وین است. این نویسنده از بسیاری از زبان های فضایی برای نشان دادن سفر استفاده می کند. او در کنار بسیاری از دیدگاه هایش درباره ازدواج و زندگی به طور کلی، که من فکر می کنم باید طنز آمیز باشد، به چشم می خورد. به نظر می رسد نویسنده نیز با قوانین سرمایه گذاری و نشانه گذاری آشناست، که من آن را آزارم دادم. در جلد کتاب، یکی از داوران اعلام می کند که نویسنده داستان سرایی است. شاید فقط این باشد که این داستان بسیار جالب نبود. نویسنده، که اکنون مرده است، چندین کتاب دیگر نوشته و جایزه نوبل ادبیات را در سال 1998 دریافت کرده است. ظاهرا کسی از نوشتنش لذت می برد. من این کتاب را به هیچکس توصیه نمی کنم.

مشاهده لینک اصلی
ساراماگو نویسنده ای است که من عاشق آن هستم، رمان های او وجود دارد که در قلب من به عنوان یک خواننده باقی خواهد ماند، اما این کار را نمی کند. من درگیر نمی شد، برخی وجود دارد â € œchiccheâ € saramaghiane اینجا و آنجا پراکنده در حساب دقیق از سفر است که € ™ ثانیه فیل هندی سلیمان / سلیمان همراه با فیلبان آن Subhro / فریتز، با شروع از دادگاه لیسبون، در وسط 1500، برای رسیدن به آن وین: افکار پراکنده، به خصوص در نسبیت ادیان، در € ™ ضد نظامی گری، در € ™ لینک استثنایی بین فیل € ™ ثانیه و â € œcustodeâ € هند، شخصیت جذاب ترین خود را به خاطر © وارد از شرق دور، پرتاب پرتغال، پس از آن به وین نقل مکان کرد، تقریبا عبور UNA € ™ اروپا متعصب به در دربار اتریش که ساراماگو به توصیف نیست رسند اما نشان می دهد در مردم امپراتور ماکسیمیلیان آینده و همسرش، همراه € ™ ثانیه فیل وایادولید در وین، با ایرنی قوی و نمایندگی از استقرار یا، همانطور که امروز می گویند، حکومت اروپا و در زمان جهان. به طور خلاصه، من فکر می کنم این یک غیر رمان آلا ارتفاع € ™ از بسیاری از شاهکارهای ساراماگو است، بیش از حد کند، با بسیاری از انحرافاتی منحرف € ™ ثانیه توجه است. فقط نوشتن، تجربی و انقلابی است، که شما را بیدار می کند تا زمانی که یک نقطه را پیدا کنید، با این حال اطمینان بخش تر، آرام و انسانی.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب سفر فیل


 کتاب توقف در مرگ
 کتاب دفتر یادداشت
 کتاب نقاشی
 کتاب همه ی نام ها
 کتاب خرده خاطرات
 کتاب در ستایش مرگ