کتاب در ستایش مرگ

اثر ژوزه ساراماگو از انتشارات مروارید - مترجم: شهریار وقفی پور-ادبیات پرتغال

رمان جدید جوزف ساراماگوس جایزه نوبل این سوال را مطرح می کند که چه اتفاقی می افتد زمانی که فریاد زدنی تصمیم می گیرد که مرگ بیشتر نباشد؟ در روز اول سال نو، هیچ کس نمی میرد. این، البته، موجب اختلاف بین سیاستمداران، رهبران مذهبی، متخلفان و پزشکان می شود. از سوی دیگر، در میان عمومی مردم، در ابتدا جشن است. پرچم ها روی بالکن آویزان می شوند؛ مردم در خیابان ها رقص می زنند آنها اهداف بزرگی از بشریت را به دست آورده اند: زندگی ابدی. سپس واقعیت خانواده ها را ترک می کند تا به طور دائمی در حال مرگ باشند. سیاست های بیمه عمر بی معنی می شوند؛ و دفاتر مراسم تشییع جنازه به تنظیم دفن برای سگ های حیوانات خانگی، گربه ها، همستر ها و طوطی ها کاهش می یابد.

مرگ در آپارتمان سردش نشسته است، جایی که او به تنهایی با اسکیت و کابینت های اداری زندگی می کند و تجربیات او را مورد بررسی قرار می دهد: چه اتفاقی می افتد؟ اگر او، مرگ با کوچک "د"، تبدیل به انسان شد و در عشق عاشق شد؟


خرید کتاب در ستایش مرگ
جستجوی کتاب در ستایش مرگ در گودریدز

معرفی کتاب در ستایش مرگ از نگاه کاربران
بررسی جدید: من یک ضربه دیگر به آن دادم و بعد از یک مبارزه طولانی به پایان رسید. من هنوز هم به نظر من استوار است .------------------------------------------ --------------- بررسی های قدیمی: این یکی از بدترین کتاب هایی است که تا به حال در کل زندگی ام خوانده ام. در حقیقت، این اولین کتابی است که من از آن رد شدم. آنچه غم انگیز است این است که فرضیه پشت این کتاب درخشان و ذهن است، اما آن را فقط در 200 صفحه انعطاف پذیر نیست. این کتاب ممکن است شما را به عنوان کوتاهی آسان خواند، اما مطمئنا آن را ندارد. نشانه گذاری وحشتناک است، و داستان ادامه دارد کشیدن و در و ... ادامه مطلب کتاب فوق العاده عجیب و غریب است، احساس سریع و شدید و جالب و پر از جزئیات داستان در دو یا صفحه درخت، و پس از آن می شود بسیار خسته کننده با جزئیات آشکار است. من سبک نوشتن نوشتن را دوست داشتم و فکر می کنم اگر این داستان به اندازه کافی خوب باشد، به این نکات جنجالی بدل شد. اما این کار فقط با من انجام نمی شود. من بیش از سه هفته طول کشید تا تصور کنم که زندگی خیلی کوتاه است و کتاب را بخواند که دوست ندارد. به همین دلیل است که من این کتاب را ترک می کنم.

مشاهده لینک اصلی
این مرگ و میر بخشهایی است که به اعزام حیات انسان منتهی می شود، زیرا دیگران وجود دارند، شخصیت مگنا است که تمدید «وقفه های مرگ» را پر می کند. این شخصیت، متحرک و خودم را به من نشان می دهد، همانطور که آن را نگه می دارد و این مانکن ها و مانورهای این رمان زائر را دارد. همه چیزهایی که به آن اتفاق می افتد، ناشی از رقابت است - از مصیبت هایی که در نظر گرفته شده است به انسداد طبیعی انسان، از آنجایی که همه ما ملزم به کشش ساقه می باشیم. اگر اینطور نبود؟ در زیر این طراحی / طراحی شده است که ساراماگو فردا با این مجموعه ای از تفاوت های ظریف مطرح می شود. هشتاد صفحه اول، توضیح پتانسیل پایان دادن به کارکرد مرگ است. چهل و پنج صفحه دیگر با پیچ و تاب های کنجکاو پر شده بود. من آخرین صد صفحه را شگفت زده کردم، مثل اینکه آنها یک معجون معجزه آسایی بودند. منجر به مرگ و میر مرگ من را به زندگی باور دارد. عشق بزرگترین اسکیت است ... بدن های برهنه بهترین بخش هستند ...

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب در ستایش مرگ


 کتاب در ستایش مرگ
 کتاب دفتر یادداشت
 کتاب کتاب دلواپسی
 کتاب خرده خاطرات
 کتاب توقف در مرگ
 کتاب قصه جزیره ناشناخته