کتاب خرده خاطرات

اثر ژوزه ساراماگو از انتشارات مروارید - مترجم: اسدالله امرایی-ادبیات پرتغال

این آخرین برنده جایزه نوبل، خواننده را به دوران کودکی خود می برد: برخی از قطعات در Azhinaga، شهر که در آن متولد شد، و سایر نقاط در لیسبون، جایی که او زمانی که دو ساله بود، ترک کرد. ساراماگو با فریب شاعرانه ای که او را مشخص می کند و بدون تحقیر، حتی اگر از سختی ها پر است، درباره بدبختی هایی که خانواده اش در آن زندگی می کنند صحبت می کند. حاوی عکس با نظرات ساخته شده در دست خط خود است. یک شخص می نویسد در مورد خاطرات بزرگسالان خود شاید می گویند، نگاه کنید که من مهم است. خاطرات جوانم را نوشتم و وقتی نوشتم جوان بودم احساس کردم؛ من خواسته خوانندگان را می دانم که کجا از مردی که من امروز از آن آمده است. بنابراین، من در سال های چهار تا پانزده ساله تمرکز کردم. خوزه ساراماگو

شرح در اسپانیایی: من علاقه مند conocer mi relación con ese niño que fui. این در حالی است که در سالهای اخیر، «برای آشنایی با خاطراتی که در اختیارتان گذاشته اید، به طور جداگانه: Miren qué importantante soy. او hecho memorias de niño، و من او sentido niño haciéndolas؛ quería que los lectores supieran de dónde salió el hombre que soy. así que من centré en unos años، de los cuatro a los quince. »


خرید کتاب خرده خاطرات
جستجوی کتاب خرده خاطرات در گودریدز

معرفی کتاب خرده خاطرات از نگاه کاربران
ʲ μνήσÎμιÏ، من \"من ... من £ Î ± Î³ÎºÎ¿Ï ... Î ± Ï € کنم من ±\" Î ± ιÎ'ικά ± Ï DOGEUR \"من κά من\" من .... Î ± Ï † ΤόÏ، E | ¬ »من» من من من من ‡ ± Î »من» من · Î ± Î »Î½Î¿Î¼Î¯Î¶ Î این است که من Î ± Ï Î¸ÎνΠοίΠ± ή ÎœÎ ÎºÎ¿Î¼Î¼Î¬Ï \"من\" من ·، Î'ικήÏ، من \"من ... من € Î ± Î ، Î¹ÎºÏŒÏ \"من · من\" من ± من، ± Î من ... من \"οιοÏ\" ¿فرم βιβÎ. آوریل Î »Î ± من ... من\" من من من \"من ± من ... من\" من Î ± من \"من ± Î'ίνÎμÏ Î¼Î¹Î Î¹Î'ÎÎ ± ± من\" من · من، من »من» من · من \"من ‰ Ï Î²Î¹Î²Î» من ‰ من \"من ...!

مشاهده لینک اصلی
س £ درجه، در واقع، این خاطرات کمی از ساراماگو در تمام sentidos.150 صفحات سوغاتی، عمدتا غیر و بی اهمیت از childh ¢ عنوان مثال adolescência و نویسنده، گفت: در راه است که شاید به عمد نظم من آن را دوست نداشتم در واقع فقط به پایان رسید کتاب به کوچک ... من خسته شده ام من referências تکرار اشتباهات احتمالی (se حافظه در خدمت من به درستی £ سدیم @،se دستی سدیم £ درجه بود که @ نیست، و دیگران، بسیاری دیگر این نرم افزار Nero گالیم ©) و آدرسهای مختلف است که Famalia سوزا (بله، چرا که ساراماگو آن می شود ساراماگو به دست آمده از هوس ثبت احوال funcionário) در لیسبون در طول این anos.Gostei برخی از معابر داشته bucólicas و همچنین برخی از جزئیات در مورد تجارب یک خانواده فروتن در Ribatejo و در پایتخت، در 20-30s از قرن 20th من آن را توصیه نمی.

مشاهده لینک اصلی
خاطرات رنگ آمیزی از Zezito یا José Saramago، چهار تا چهارده ساله. دور در بخش ساراماگو spectaculoasă دکا £ £ ¢ تی دختر کمتر، کوتاه proză memorialistică ​​FAA £ ă من از طریق یک چیز متقاعد شده: ساراماگو شده است در همه اجازه دهید îşi دا سایه ¢ دوران کودکی به دنبال زمانی که او مفهوم nefireÅŸti £ از بی اهمیت تبدیل به هر قیمت به یاد ماندنی تبدیل می شود. این صرفا تداعی فرم غیر زمانی چشمک می زند کاملا خشک و بی روح، duioÅŸie یا îngăduinÅ £ ă FAE\u003e ă شخصیت های که آغاز vieÈ\u003e II.A که دارای جمعیت اند ما یاد بگیرند که ساراماگو (در portugheză: ترب کوهی) نام مستعار خانواده و نه نام و صبحانه Zezito înscris مست £ کارمند دولت در وضعیت Civilă عنوان Josà © د سوزا ساراماگو بود. ¢ تنها زمانی که Zezito که înceapă اجازه دهید ÅŸcoala خواهد descoperită greÅŸeala گواهی تولد پسر و پدرش اجازه را، RA ¢ ndul یا نام ساراماگو برای جلوگیری از بوروکراتیک încurcăturile را می توانست به علت نام های مختلف پدر و پسر متولد شود. من فکر می کنم این فقط در اینجا نیست که شما خاطرات خود را از دوران کودکی و نوجوانی که در سن 84 سالگی هستید یادداشت کنید. ساراماگو این کار را انجام داد، او به موقع برگشت و بر روی کاغذ گذاشت دقیقا همانطور که توسط شعار تنظیم شده در آغاز کتاب وعده داده شد: @ بیای عزیزم که تو بودی @

مشاهده لینک اصلی
من واقعا از این کتاب لذت بردم. من به یاد حافظه خودم یادآوری کردم. چه کسی به عقب و جلو حرکت می کند ما یک شخص را به یاد می آوریم، نام او، ما خیلی به یاد نداریم و به عنوان یک حادثه ای از دوران کودکی، و پس از آن، ما بچه ها هستیم، ما می رویم کمی با حافظه، به عنوان بچه ها دوباره، تا زمانی که ما با دست خود، پرش، تا نوجوانی، به دلیل همان چیزی به ما گفت، یا آن را در همان محل است. ما جزئیات کوچک، خاطرات کمی را به هم متصل می کنیم. ساراماگو در این کتاب به من از مادربزرگم یادآوری کرد. او کمی صحبت کرد، اما زمانی که او صحبت کرد، او می خواست تا به او گوش فرا دهد تا او تماما ساکت باشد و به خاطرات، داستان هایی که معنای جهان، زندگی، زندگی طولانی ، ساخته شده از معانی بزرگ چیزهای کوچک است.

مشاهده لینک اصلی
خوب، گرم، دلتنگ.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب خرده خاطرات


 کتاب مرد-اسب
 کتاب در ستایش مرگ
 کتاب بالتازار و بلموندا
 کتاب تاریخ محاصره لیسبون
 کتاب همه ی نام ها
 کتاب نوت بوک